دانلود انواع نرم افزار های کاربردی و تخصصی [RB:Rozblog_Dynamic_Code] [RB:Rozblog_Js]

دانلود انواع نرم افزار های کاربردی و تخصصی

تبلیغات بنری

آموزش طراحی دوچرخه در نرم افزار Solidworks
تعداد بازديد : 494

 
 
آموزش طرای دوچرخه در نرم افزار سالید ورک با کمک طرح و ابزارهای ویژه
نویسنده :
تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آبان 1398 ساعت: 21:27

دانلود نرم افزار Dassault Systemes CATIA 5.21 مخصوص ویندوز
تعداد بازديد : 470


CATIA® نرم افزار پیشرو در زمینه مهندسی و طراحی جهان برای تعالی محصول طراحی CAD 3D CAD است. از آن برای طراحی ، شبیه سازی ، تجزیه و تحلیل و ساخت محصولات در صنایع مختلف از جمله هوافضا ، خودرو ، کالاهای مصرفی و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود.
اگر بیایستید و به اطراف خود نگاهی بیندازید ، CATIA در همه جا است. CATIA در هواپیما است که به تازگی پرواز کرده است ، اتومبیلی که تازه ساکت بود ، تلفنی که به آن جواب داده بود ، و بطری آب که تازه تمام شده بود.

دانلود نرم افزار

 

نویسنده :
تاریخ انتشار : جمعه 15 آبان 1398 ساعت: 14:15

دانلود نرم افزار اندرویدی iShredder ™ Android 6 MILITARY
تعداد بازديد : 385

iShredder ™ Android 6 MILITARY یک برنامه یک برنامه حذف دائمی و ایمنی داده های اندرویدی است. از ویژه گی های آن می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

 تمام داده ها ، پرونده ها ، پوشه ها ، عکس ها ، مخاطبین و موارد دیگر را با خیال راحت حذف کنید

 داده های حریم خصوصی را با خیال راحت حذف کنید

حذف امن اطلاعات کاملاً مطابق با قانون حفظ حریم خصوصی اروپا (GDPR)

 برنامه های ProtectStar  توسط بیش از 2،000،000 کاربر در 123 کشور مورد استفاده قرار می گیرند

لینک دانلود

 

نویسنده :
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1398 ساعت: 1:40

دانلود نرم افزار CSI Bridge Advanced 21.1.0 Build مخصوص ویندوز
تعداد بازديد : 463

مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های پل برای ایجاد نهایی در ابزارهای مهندسی کامپیوتری در CSiBridge ادغام شده اند. سهولت اجرای همه این وظایف ، CSiBridge را به برنامه ای نرم افزاری و کاربردی ترین نرم افزاری که امروزه در بازار موجود است تبدیل می کند. مهندسان با استفاده از CSiBridge می توانند هندسه های پیچیده پل ، شرایط مرزی و موارد بار را به راحتی تعریف کنند. مدل های پل به صورت پارامتری تعریف می شوند ، با استفاده از عباراتی که برای مهندسین پل مانند خطوط چیدمان ، دهانه ، یاتاقان ها ، اباتمنت ها ، خم ها ، لولا ها و تنش پس از آن آشنا هستند. این نرم افزار با ایجاد تغییر در پارامترهای تعریف پل ، مدل های ستون فقرات ، پوسته یا جامد را ایجاد می کند که به طور خودکار بروزرسانی می شوند.

نویسنده :
تاریخ انتشار : جمعه 9 آبان 1398 ساعت: 14:48

دانلود نرم افزار سپ CSI SAP2000 مخصوص ویندوز
تعداد بازديد : 426

CSI SAP2000 - سیستمی برای  تجزیه و تحلیل استاتیک و پویا سه بعدی با روش المان محدود و طراحی ساختاری است.
SAP2000 از اصولی پیروی می کند که ویژگی های اصلی آن رابط کاربری مدرن ، بصری و جهانی مبتنی بر هسته محاسبه منحصر به فرد و ابزار طراحی ساختاری برای مهندسین طراحی زیرساخت های حمل و نقل ، ساختمانهای صنعتی و عمرانی ، امکانات ورزشی و سایر امکانات است.
از یک محیط کاری مدل سازی شی گرا سه بعدی گرفته تا طیف گسترده ای از گزینه های ساختاری و گزینه های طراحی که بصورت جامع در یک رابط کاربری قدرتمند ادغام شده اند ، SAP2000 یکپارچه ترین ، کارآمدترین و کاربردی ترین سیستم محاسباتی با هدف کلی در بازار امروز است. . رابط بصری به شما امکان می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون یک فرایند یادگیری طولانی ، مدل های سازه ها را ایجاد کنید. امروز می توانید از SAP2000 برای همه کارهای محاسبه و طراحی خود ، از جمله کارهای کوچک روزمره استفاده کنید.
با استفاده از قالب های داخلی می توانید مدل های پیچیده ایجاد و به عناصر محدود تقسیم شوید. ابزارهای طراحی یکپارچه ساختاری قادر به تولید خودکار باد ، موج ، بارهای وسایل نقلیه و بارهای لرزه ای بر روی مدل هستند و همچنین می توانند براساس استانداردهای طراحی کشورهای مختلف ، یک کنترل کامل اتوماتیک از فولاد و عناصر بتونی مسلح را انجام دهند.

دانلود نرم افزار

نویسنده :
موضوع: مهندسی عمران , ,
تاریخ انتشار : جمعه 7 آبان 1398 ساعت: 12:32
برچسب ها : , ,

آموزش نرم افزار اسپن پلاس
تعداد بازديد : 407

 

این مثال استفاده از مدلهای راکتور را در تولید اتیل استات در Aspen Plus نشان می دهدکه ساخته شده توسط دانشکده در کالج لافایت و توسط دانشگاه کلرادو بولدر ، گروه مهندسی شیمی و زیست شناسی ساخته شده است.

دانلود حل مسئله راکتور با استفاده از نرم افزار Aspen plus.mp4 از یک آپلود

نویسنده :
تاریخ انتشار : یک شنبه 5 آبان 1398 ساعت: 15:43

نرم افزار مهندسی VariCAD مخصوص ویندوز
تعداد بازديد : 437

رابط کاربری گرافیکی VariCAD (GUI) طراحی شده است تا جهت گیری سریع و بصری 3D / 2D را امکان پذیر کند. به دقت طراحی و تنظیم شده است تا روند تفکر یک طراح را منعکس کند ، تا ایده ها با حداقل مراحل انجام شود و با آنها ارتباط برقرار شود. همه دستورات با تمرکز بر سهولت استفاده ایجاد شده اند. می توانید با ایجاد یک مدل سه بعدی شروع کرده و سپس از آن برای ایجاد خودکار فایلهای نقشه استفاده کنید ، یا می توانید فقط در 2D ترسیم کنید. طراحی به صورت سه بعدی عموماً "طبیعی تر" است ، زیرا از نزدیک نمایانگر قطعات و مجامع واقعی است. رویکرد سه بعدی معمولاً بیشتر از پیش نویس 2D شهودی است. مدل های ایجاد شده به صورت سه بعدی به راحتی به اسناد متداول 2D تبدیل می شوند. VariCAD ابزاری را برای بروزرسانی 2D بعد از تغییر مدلهای سه بعدی فراهم می کند.
نویسنده :
موضوع: مهندسی مکانیک , ,
تاریخ انتشار : جمعه 5 آبان 1398 ساعت: 14:16

نرم افزار SolidWorks 2018
تعداد بازديد : 864

 

نسخه جدید بیش از 200 ویژگی و پیشرفت جدید در همه جنبه های نرم افزار ارائه می دهد که در پاسخ مستقیم به درخواست های مشتریان بوده است. تغییرات در SOLIDWORKS 2018 به محض شروع برنامه مشهود است. گفتگوی خوش آمدید ، روشی مناسب برای باز کردن اسناد ، مشاهده پوشه ها و منابع دسترسی را فراهم می کند. این گفتگو دارای چهار زبانه خانه ، اخیر ، یادگیری و هشدارها است و با کلیک بر روی دکمه صفحه اصلی در نوار ابزار استاندارد ، در هر زمان قابل دسترسی است.

دانلود نرم افزار

 

نویسنده :
تاریخ انتشار : جمعه 3 آبان 1398 ساعت: 14:37

دانلود نرم افزار پاکسازی فضای هارد دیسک HDcleaner
تعداد بازديد : 221

ابزار HDCleaner هارد دیسک شما را از پرونده های موقتی بی فایده آزاد می کند ودر نتیجه  فضای ذخیره سازیبیشتر می شود.  پوشه های جداگانه می توانند در فرآیند جستجو حذف شوند تا پرونده های مهم سیستم از روند حذف حذف شوند. این نرم افزار همچنین دارای تعدادی ابزار شخصی عملی روی برد ، مانند پاک کننده رجیستری ، اسپلیتر پرونده و  ابزار رمزگذاری است ...

 دانلود: 7.63 مگابایت

ليست صفحات
تعداد صفحات : 11
تبلیغات بنری
//تبلیغات متنی//